Το πρόγραμμα της ομάδος μας στον 10ο όμιλο της Γ΄Εθνικής



 H oμάδα μας ξεκινάει τις υποχρεώσεις της εκτός έδρας με την ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ,ενώ την 2η αγωνιστική αγωνίζεται στην έδρα μας με τον Πόρο.

 Αναλυτικά το πρόγραμμα
1η αγωνιστική
Γιούχτας - Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Παλαιόχωρας - Πλατανιάς Χανίων 
ΑΟ Αγίου Νικολάου - Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου - Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Άρης Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης - Ατσαλένιος
ΑΟ Πόρου - Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός - ΑΟ Δαμάστας
2η αγωνιστική
ΑΟ Παλαιόχωρας - Γιούχτας
Αστέρας Ρεθύμνου - ΑΟ Αγίου Νικολάου
Πλατανιάς Χανίων  - Αλμυρός Γαζίου
Άρης Σούδας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΑΕ Νεάπολης
Άρης Ρεθύμνου - ΑΟ Πόρου
Ατσαλένιος - ΑΟ Δαμάστας
Ηρόδοτος - Ρεθυμνιακός
3η αγωνιστική
Γιούχτας - ΑΟ Αγίου Νικολάου
Αλμυρός Γαζίου - ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης - Πλατανιάς Χανίων 
ΑΟ Πόρου - Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστας - Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ρεθυμνιακός - Άρης Ρεθύμνου
Ατσαλένιος - Ηρόδοτος
4η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου - Γιούχτας
ΑΟ Αγίου Νικολάου - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Παλαιόχωρας - ΑΕ Νεάπολης
Αστέρας Ρεθύμνου - ΑΟ Πόρου
Πλατανιάς Χανίων  - ΑΟ Δαμάστας
Άρης Σούδας - Ρεθυμνιακός
Αναγέννηση Ιεράπετρας - Ηρόδοτος
Άρης Ρεθύμνου - Ατσαλένιος
5η αγωνιστική
Γιούχτας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΕ Νεάπολης - Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Πόρου - ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Δαμάστας - ΑΟ Παλαιόχωρας
Ρεθυμνιακός - Αστέρας Ρεθύμνου
Ηρόδοτος - Πλατανιάς Χανίων 
Ατσαλένιος - Άρης Σούδας
Αναγέννηση Ιεράπετρας - Άρης Ρεθύμνου
6η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης - Γιούχτας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΑΟ Πόρου
Αλμυρός Γαζίου - ΑΟ Δαμάστας
ΑΟ Αγίου Νικολάου - Ρεθυμνιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας - Ηρόδοτος
Αστέρας Ρεθύμνου - Ατσαλένιος
Πλατανιάς Χανίων  - Άρης Ρεθύμνου
Άρης Σούδας - Αναγέννηση Ιεράπετρας
7η αγωνιστική
Γιούχτας - ΑΟ Πόρου
ΑΟ Δαμάστας - ΑΕ Νεάπολης
Ρεθυμνιακός - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ηρόδοτος - Αλμυρός Γαζίου
Ατσαλένιος - ΑΟ Αγίου Νικολάου
Άρης Ρεθύμνου - ΑΟ Παλαιόχωρας
Αναγέννηση Ιεράπετρας - Αστέρας Ρεθύμνου
Πλατανιάς Χανίων  - Άρης Σούδας
8η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας - Γιούχτας
ΑΟ Πόρου - Ρεθυμνιακός
ΑΕ Νεάπολης - Ηρόδοτος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατσαλένιος
Αλμυρός Γαζίου - Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου - Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας - Άρης Σούδας
Αστέρας Ρεθύμνου -Πλατανιάς Χανίων 
9η αγωνιστική
Γιούχτας - Ρεθυμνιακός
Ηρόδοτος - ΑΟ Δαμάστας
Ατσαλένιος - ΑΟ Πόρου
Άρης Ρεθύμνου - ΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Άρης Σούδας - Αλμυρός Γαζίου
Πλατανιάς Χανίων  - ΑΟ Αγίου Νικολάου
Αστέρας Ρεθύμνου - ΑΟ Παλαιόχωρας
10η αγωνιστική
Ηρόδοτος - Γιούχτας
Ρεθυμνιακός - Ατσαλένιος
ΑΟ Δαμάστας - Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου - Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης - Άρης Σούδας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Πλατανιάς Χανίων 
Αλμυρός Γαζίου - Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου - ΑΟ Παλαιόχωρας
11η αγωνιστική
Γιούχτας - Ατσαλένιος
Άρης Ρεθύμνου - Ηρόδοτος
Αναγέννηση Ιεράπετρας - Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας - ΑΟ Δαμάστας
Πλατανιάς Χανίων  - ΑΟ Πόρου
Αστέρας Ρεθύμνου - ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Αγίου Νικολάου - Αλμυρός Γαζίου
12η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου - Γιούχτας
Ατσαλένιος - Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηρόδοτος - Άρης Σούδας
Ρεθυμνιακός - Πλατανιάς Χανίων 
ΑΟ Δαμάστας - Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου - ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης - ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Αλμυρός Γαζίου
13η αγωνιστική
Γιούχτας - Αναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης Σούδας - Άρης Ρεθύμνου
Πλατανιάς Χανίων  - Ατσαλένιος
Αστέρας Ρεθύμνου - Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας - Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγίου Νικολάου - ΑΟ Δαμάστας
Αλμυρός Γαζίου - ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΑΕ Νεάπολης
14η αγωνιστική
Άρης Σούδας - Γιούχτας
Αναγέννηση Ιεράπετρας - Πλατανιάς Χανίων 
Άρης Ρεθύμνου - Αστέρας Ρεθύμνου
Ατσαλένιος - ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηρόδοτος - ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεθυμνιακός - Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Δαμάστας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Πόρου - ΑΕ Νεάπολης
15η αγωνιστική
Γιούχτας - Πλατανιάς Χανίων 
Αστέρας Ρεθύμνου - Άρης Σούδας
ΑΟ Παλαιόχωρας - Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Αγίου Νικολάου - Άρης Ρεθύμνου
Αλμυρός Γαζίου - Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης - Ρεθυμνιακός
ΑΟ Πόρου - ΑΟ Δαμάστας

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια