Φιλικό την Κυριακή 4/10 με τον Πόρο για την ομαδα μας
Φιλικό παιχνίδι θα δώσει η ομάδα μας την Κυριακή 4/10 στις 17.00 στο γήπεδο Αρμένων
Την Κυριακή 4/10 και ώρα 17.00 στο γήπεδο Αρμένων θα δώσει φιλικό αγώνα η ομάδας με τον Πόρο στα πλαίσια προετοιμασίας της, πριν την έναρξη του πρωταθλήματος του 10ου ομίλου της Γ΄Εθνικής.
Δυνατό φιλικό με τον προπονητή της ομάδας μας Άρη Παπαδάκη να μπορεί να βγάλει αρκετά χρήσιμα συμπεράσματα σε τι αγωνιστική κατάσταση βρίσκονται οι ποδοσφαιριστές του.
Η ομάδα μας συνεχίζει τις προπονησείς της για σήμερα Παρασκεύη αλλά και αύριο Σάββατο που ολοκληρώνει την προετοιμασία της για το φιλικό παιχνίδι.
Δεν υπάρχουν σχόλια